Galaxy Note 3 Hakkında!

VoiceSearchgoogle

Galaxy Note 3 daha piyasaya çıkmadı ama hakkında yer alan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Son çıkan haberler ise telefonun dış özellikleri ile ilgili.

İnternet üzerinde yer alan haberlere göre Galaxy Note 3’ün metal kasa ile piyasaya sunulacağı bilgisi verilmişti. Bazı sitelerde yer alan haberler ise piyasaya çıkacak olan modelin esnek ekran teknolojisine sahip olacağı yer alıyor.

Firmanın çıkacak ürünlerini yakından takip eden bir sitenin haberine göre ise Galaxy Note 3’ün metal kasa ile değil önceki modellerde olduğu gibi polikarbonat kasa ile piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

Çıkan son haberler ürünü bekleyen meraklılarını pek de mutlu etmiş gibi görünmüyor. Her ne kadar kullanıcılar dış tasarım konusunda mutsuz olsalar da 6 inç. AMOLED ekran ile ürünün piyasaya sunulacak olması onlar için şimdilik yeterli gibi görünüyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.