Galaxy Memo!

VoiceSearchgoogle

Bu yıl içinde piyasaya sunduğu Galaxy telefonlar ile oldukça fazla konuşulan Samsung’un yeni bir Galaxy telefonu daha piyasaya sunacağı öğrenildi. Sammobile.com tarafından ortaya atılan bilgilere göre Samsung Galaxy Memo isminde 4.5 inçlik bir ekrana sahip modeli satışa sunulacak.

Bir çok teknoloji sitesinin Samsung’un sürekli olarak Galaxy telefonları piyasaya sunmasının firmanın geleceği için iyi olmadığını söylemesine rağmen firma tüm haberleri bir kenera itip Galaxy Memo’nun üretimine başladı. bu sene tanıtılması beklenen model Galaxy S3’ün bir alt modeli olarak değerlendirilebilir.

1920x1080 çözünürlüğe sahip olan Galaxy Memo kullanıcıya kalem ile kullanabilme özelliği sunuyor. dört çekirdekli 1.4 GHz işlemci hızı ve 2 GB RAM ile satışa sunulması beklenen model hakkında firma tarafından kesin bir açıklama yapılmadı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.