Galaxy Gear Cephesinden Kötü Haber!

VoiceSearchgoogle

Samsung’un büyük umutlar ile piyasaya çıkardığı akıllı saati Galaxy Gear hakkında ilk kötü haberler yavaş yavaş gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgilere ise firmanın Galaxy Gear satışlarının iyi gitmediğini gösteriyor.

Geek.com’un elinde geçen bilgilere göre Samsung Galaxy Gear satışlarından beklediği geliri elde edemedi. Üstelik firmanın sattığı ürünlerin birçoğu kullanıcılar tarafından iade ediliyor. Yüzde 30’luk bir iade oranı olan ürünler en çok Best Buy üzerinden iade ediliyor.

Şu an için bu iadelerin sebebi hakkında çok fazla bir bilgi yer almıyor ancak bunun sebebi olarak Galaxy Gear’ın sadece Galaxy Note 3 ile çalışıyor olması gösteriliyor. Ancak firma yetkilileri yaptıkları açıklama da diğer sistemler ile de çalışabilmesi için güncelleme yayınlayacaklarını belirtmelerine rağmen henüz güncelleme yayınlanmadı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.