Fotoğraflarınızı Rahatça Düzenleyin!

VoiceSearchgoogle

Eğer bir iPhone kullanıcısı iseniz akıllı telefonlarınız ile çektiğiniz fotoğraflarınızın üzerinde oynama yapmak için artık photoshop gibi büyük programlara ihtiyacınız kalmayacak.

App Store üzerinden ulaşabileceğiniz Facetune sizlere fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapabilmeniz için birbirinden farklı güçlü araçlar sunuyor. Facetune’nin içerdiği araçlar ile dişlerinizi beyazlatabilir, yüzünüz üzerinde sivilcelerinizi yok etmek gibi çeşitli işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcılara belirli alanda bir şekli değiştirebilme imkânı sunan uygulama ile gülücüğü artırmak gibi çeşitli değişiklikler yaptıktan sonra orijinal fotoğraf ile üst üste getirip yapılan değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızda değişiklik yaptıktan sonra sizlere çeşitli filtreler de sunan uygulama App Store üzerinde 2.99 dolar fiyat etiketi ile kullanıcıların hizmetinde.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.