Facebook'tan Kişisel Bilgi Şoku!

VoiceSearchgoogle

Hemen herkesin bir Facebook hesabına sahip olduğu günümüzde tanımadığımız insanların bilgilerine rahat bir şekilde ulaşabilme imkanını elde etmiş oluyoruz. Ancak bu konuda Facebook bizlere kişisel bilgilerimizin korunma altında olduğuna dair her ne kadar güvence vermiş olsa da yayınlanan son haberler başta kullanıcılar olmak üzere bütün herksi üzdü.

Çıkan son haberlere göre Facebook'un sistemde meydana gelen bir açıktan dolayı kayıt sırasında yazdığımız mail adresi ve telefon numarası gibi normalde gizli olan içerikler üçüncü şahısların eline kolay bir şekilde geçebilme imkanı buldu. Bilgileri indir şeklinde yapılacak basit bir işlem ile kişilerin her türlü bilgisine ulaşabilme imkanı bulabilyorsunuz.

Facebook'un ise bu konuda bir özür mektubu yayınlaması olayların sadece birer dedikodudan ibaret olmadığını bizlere göstermiş oldu.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.