Facebook Beğenilerine Dikkat!

VoiceSearchgoogle

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama Facebook kullanıcılarını yaptıkları beğeniler ve paylaşımlar konusunda uyarıyor ve kullanıcıların ilerleyen dönemlerde Facebook üzerinden yapacakları hareketlerde daha dikkatli olmaları gerektiğini belirtiyor.
Yapılan açıklamalarda Facebook üzerinde kişilerin duygularını harekete geçirecek olan çok sayıda fotoğrafın paylaşıldığı ve bunların beğenilmesi sonucunda da birçok firmanın bu alandan büyük bir gelir elde ettiği belirtildi.

Şu an için bu sayfalar ya da gönderiler hakkında yapılabilecek çok da fazla bir şey bulunmuyor ancak paylaşım yapacak olan kullanıcıların bu konuda daha dikkatli olması gerekiyor.Özellikle de son dönemde gelişen viral reklamlar ile birlikte bu paylaşımların arttığı belirtilirken çoğu zaman kötü niyetli kişilerin hasta çocuklara ait fotoğrafları Facebook üzerinde paylaşarak para topladıkları da ortaya çıktı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.