Esnek Telefonların Çıkış Tarihi Ertelendi!

VoiceSearchgoogle

Bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi olan esnek cep telefonları belki de hepimizin hayalidir. İstediğimiz gidi katlayabileceğimiz, istediğimiz yere koyabileceğimiz telefon hayallerimizi Samsung gerçekleştirmek için yola çıktı ama anlaşılan bu hayalin gerçekleşmesi için biraz daha beklememiz gerekecek.

Kore gazetesinde çıkan bir habere göre Samsung’un ilk modelini 2013’de çıkarması beklenen esnek cep telefonlarının üretiminde bir sorun olduğu bu yüzden ileriki bir tarihe ertelendiği söyleniyor. Habere göre yaşanan bu sorunun ekranların oksijenden ve nemden korunması için geliştirilen muhafaza teknolojisinden memnun kalınmadığı ve bu teknolojinin geliştirilmesi için üretimin ertelendiği belirtiliyor.

Samsung’un esnek cep telefonu teknolojisini ileriki tarihlere ertelemesi rakip firmaların işine yarayacak gibi görünüyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.