En Küçük Kamera Ca7ch Lightbox!

VoiceSearchgoogle

Catch Motion Inc. dünyanın en küçük giyilebilir kamerasını üretti. Telefona bağlanabilen bu kamera, yaratıcı işler ortaya çıkarmaya olanak tanıyor.

Günümüzde, telefonlar yalnızca arama ve mesajlaşma için kullanılmıyor. Telefonların en çok kullanılan özelliklerinden biri de kameralar. Akıllı telefonlara gelen özel fotoğraf efektleri ve diğer üstün özellikler, bu cihazları adeta birer profesyonel fotoğraf makinelerine dönüştürdü. Tüm bunlara rağmen telefonlarda bulunan dahili kameralar, her durumda yeterli olamıyor. Üreticiler de buna çözüm olarak pek çok yeni dahili kameralar üretmekte. Bu cihazları her geçen gün Kickstarter üzerinde görebiliyoruz.

En küçük kamera Ca7ch Lightbox, Kickstarter üzerinde istediği desteği toplamayı başardı. Üstelik ürün için konulan hedef miktar kampanya süresi dolmadan çoktan aşıldı. Bu küçük kamera yalnızca 30 gram ağırlığa ve 1,5 inç’e 0,49 inç boyutlara sahip. Kullanıcının sürekli yanında taşıyabildiği bu kamera ile canlı yayınlar yapmak ta mümkün. Bu yeni kamera ile 1080p video çekebilir, yakaladığınız görüntülerle GIF formatında fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Ca7ch Lightbox, kablosuz bağlantıya da olanak tanıyor. Kamera, Bluetooth veya Wi-Fi üzerinden telefonunuza bağlanabilmekte. Yenilikler bunlarla da bitmiyor. Fotoğraf depolama problemine de çözüm getirilmiş. Kameranın sahip olduğu uygulama üzerinden fotoğraf düzenleyebilir, efektler ekleyebilirsiniz. Cihazın henüz kapanmayan Kickstarter kampanyasına şu an dahi destek vermek mümkün. Catch Motion Inc.’in bu yeni ürünü Ca7ch Lightbox kamerayaa destek vermeyi düşünüyorsanız henüz şansınız varken daha fazla beklemeyin.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta