Eliniz İle Konuşun!

VoiceSearchgoogle

Genelde soğuktan korunmak için kullandığımız eldivenler Smart Teknoloji tarafında geliştirilen bir sistem ile birlikte artık sizlerin soğuk günlerde telefonla rahat bir şekilde konuşabilmesini de sağlayacak.

Türkiye’de ilk olarak Hi-Call ismi ile kullanıcıların karşısına çıkan akıllı eldiven iOS, Android, Windows Phone, Blackberry ve Bluetooth ile uyumlu cihazlar ile bağlantı kurarak çalışıyor. Eldivenin sol başparmağında ve küçük parmağında yer alan ahize ve mikron sizlerin elinizi bir telefon ahizesi olarak kullanmanıza izin veriyor. Konuşmanın yanı sıra telefon ile temas kurmadan gelen çağrıları cevaplamanıza ve sonlandırmanıza da izin veren eldiven büyük bir beğeni toplayacak gibi.

20 saat konuşma ömrüne ve 12 metreye kadar uzaktan çalışabilme imkanına sahip olan ürünün şu an için fiyat etiketi hakkında bir bilgi yer almıyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.