Dokunmatik Mause

VoiceSearchgoogle

Logitech şu ana kadar kullanıcılara sunduğu birçok klavye ve fare gibi yardımcı sistemler ile bu alanda bizlere ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı. Her geçen gün kullanıcıların karşısına oldukça ilginç ve bir o kadar da yenilikçi ürünler ile çıkan firma çalışmalarına Ultrathin Touch Mouse ile bir yenisini daha ekledi.

Firmanın kullanıcıların karşısına sunduğu yeni modeli hem notebook hem de Macbook’lar ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Şık bir görünüme sahip olan model oldukça kullanışlı olarak karşımıza çıkıyor. Ultrathin Touch Mouse’un en büyük özelliği ise dokunmatik bir yüzeye sahip olması oluyor. Benzeri ürünlerin sunduklarından daha kaliteli bir kulanım sunan ürünün 1 dakikalık USB şarjı ile kullanıcılara 1 saatlik bir kullanım imkanı da sunuyor.

Şu an için siyah ve beyaz renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkan model 70 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.