Dikkat Çeken Windows Phone 8.1 Güncellemesi!

VoiceSearchgoogle

Yayınladığı Windows 8.1 güncellemesi ile bir hayli uzun zaman harcayan Microsoft şu sıralar güncellemenin Windows Phone telefonlar için olan versiyonu üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor. Firma çalıştığı güncelleme hakkında bir açıklama yapmıyor olsa da güncellemenin kod adları internete çoktan sızmış durumda.

Twitter hesabı @evleaks’ın sızdırdığı bilgilere göre Windows Phone 8.1’in kod adları Goldfinger ve Moneypenny olacak. yer alan açıklamanın devamında Goldfinger bir amiral gemisi modeli olarak kullanıcıların karşısına çıkarken Moneypenny ise daha uygun fiyatlı modellerde kullanıcılar ile buluşacak.

Bir diğer iddia ise Goldfinger’in hareket algılama işlevi ile kullanıcılar ile buluşacağı oluyor. Böylece ekrana dokunmadan işlem yapılabilecek. Bu iddiaların doğruluğunu görmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.