Chrome'dan Orta Dünya!

VoiceSearchgoogle

Kullanıcılar için sunduğu ilginç uygulamalar ile dikkatleri sürekli olarak üzerinde toplayan Google Chorme geçtiğimiz günlerde kullanıcıların oldukça şaşırtıcı bir uygulama ile bir kez daha dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Google Chrome kullanıcılarına sunduğu yeni bir özellik ile eserleri ile kendine hayran bırakan Tolkien’in eserlerinde yer alan Orta Dünya’yı ekranlara getiriyor. Tarayıcı üzerinde yer alan uygulama sayesinde kullanıcılar başta Orta Dünya olmak üzere birçok filmde yer alan sahneleri ekranlarında izleyebiliyorlar.

Kullanıcıları karşısına bir mini oyun sistemi ile çıkan uygulamada kullanıcılar seçtikleri bölge üzerinde oyunlar oynayabiliyorlar.

Tolkien severler için özel olarak hazırlanan uygulamanın asıl amacı Chrome’un sahip olduğu yetenekleri kullanıcılara göstermek ve gelecek yenilikler için kullanıcıları hazırlamak.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.