Chrome Dokunmatik Ekranlara Geliyor

VoiceSearchgoogle

Windows 8 dokunmatik PC kullanıcıları için işletim sistemi desteği sundu ancak her ne kadar Windows 8 kullanıcılara işletim sistemi desteği sunmuş olsa da bazı kullanıcılar tarayıcı olarak Chrome desteği isteyebiliyorlar. Kullanıcıların bu isteklerini göz önünde bulunduran Google dokunmatik ekrana sahip PC’ler için Chrome tarayıcısını optimize etme yönünde çalışmalarına başladı.

Google testlerine başladığı Chrome Canary ismini verdiği yeni tarayıcısı üzerinde testlerine başladı. Google’ın testlerine başladığı Chrome Canary’nin kullanıcılara sunacağı en büyük yenilik ise sayfaları kaydırarak ilertletme teknolojisine kurulu olan sistemi oluyor.

Şu an için test aşamasında olan tarayıcının testleri bittikten sonra kullanıcılar Windows 8 işletim sistemine sahip dokunmatik PC’leri ve tabletleri ile klasik Chrome deneyimini rahatlıkla yaşayabilecekler.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.