Bu Yıl Piyasaya Damga Vuracak Telefon Modelleri

VoiceSearchgoogle

Nokia 9

Eski zamanlarda adından çok bahsettiren Nokia artık o eski modelleri bir kenara bırakıp telefon piyasasına yeni modeli Nokia 9 PureWiew modeli ile giriş yapıyor. Özellikle tasarımından uzun bir süre söz ettirmesi planlanan Nokia 9 PureWiew 7nm işlemcisi ile düşünülen kameralara uygun altyapıyı sağlayıp Şubat ve Haziran ayları arasında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Huawei

Huawei marka cep telefonları uzun bir süredir Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürülmesi yasaklanmış durumda. Lakin Çin menşeli Huawei markası durmadan dünya piyasasında büyümekte. P20 serisinin devam serisi olması planlanan P30 ve P30 Pro özellikle Mate 20 Pro modelindeki parmak izi sistemindeki gibi bir güvenlik sistemi olması planlanıyor ve piyasaya sürülmesi 2019 yılının Mart ve Nisan aylarını bulması bekleniyor.

 

2019’un İkinci Yarısı Çıkacak Telefonlar

Samsung Galaxy Note 10

Beklenilen Çıkış Tarihi: Ağustos – Eylül 2019

Samsung her sene olduğu gibi bu sene oldukça sağlam altyapılı ve tasarım konusunda öncü modeller ortaya koyuyor. Son çıkaracağı model olan Galaxy Note 10 ise 2019 yılının ikinci yarısında piyasaya sunulacak. Daha iyi bir kamera performansı ve batarya konusunda uzun ömürlü olması şuan bilinen özellikleri arasında. Ayrıca güncellenen formatıyla daha hızlı bir Samsung deneyimi yaşayacağız. Samsung Galaxy Note cihazının paylaşılan görsellerinden önceki modellerinin yanı sıra daha modern bir tasarım ile karşımıza çıkacağının göstergesi.

HAKKINDA Admin

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.