BlackBerry'den Güzel Haber!

VoiceSearchgoogle

BlackBerry yayınladığı bir haber ile kullanıcılar tarafından oldukça fazla bir beğeni gören uygulaması BlackBerry Messenger’ın yapacakları bir çalışma ile diğer işletim sistemlerine de geleceğini duyurdu ancak bu çalışmaların ne zaman biteceği ve diğer sistemlerin bu uygulamya ne zaman kavuşacağı hakkında bir açıklama yapmadı.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir video ise kullanıcıları oldukça fazla heyecanlandırdı. Yayınlanan videoda iOs ve Android sistemlerinin beklediği mesajlaşmanın çok yakında bizlere ulaşacağının duyurusunu yaptı.

Şu an için yayınlanan video da çok fazla bilgi yer almıyor olsa da BlackBerry Messenger bu sistemlere geldiği zaman neye benzeyeceği hakkında kullanıcılara bilgi veriyor.
Şu an için merakla beklenen uygulamanın diğer mesajlaşma uygulamalrı için de nasıl bir yere sahip olacağı ise büyük bir merak konusu.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.