BlackBerry İçin Hayal Kırıklığı!

VoiceSearchgoogle

Son dönemlerde BlackBerry hakkında firmanın satışlarının istedikleri gibi gitmediği ve firmanın satışının bile yönetim kurulu tarafından düşünüldüğü yönünde haberler yapılmıştı. Ancak firma yetkilileri yaptıkları açıklamalarda çıkan haberlerin asılsız olduğunu ve oldukça etkili bir model üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu.

Firmanın büyük bir umut beslediği modeli olan QWERTY klavyeye sahip Q10’da firma yetkililerini beklediklerini verememiş gibi görünüyor.

Wall Street Journal tarafından hazırlanan bir raporda yer alan bilgilere göre firma büyük bir umut beslediği modelinden beklediklerini alamamış ve bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştı. ABD’den gelen verilerde ortaya çıkan raporları doğrular nitelikte görünüyor. Şu an için bu kadar çok haberi yapılmasına rağmen firma yetkilileri tarafından bir açıklama gelmedi ancak yakın bir zamanda firma yetkililerinin bir açıklama yapması bekleniyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.