Bilgisayarınız Artık Otomatik Hale Gelecek!

VoiceSearchgoogle

Yeni geliştirilen TimeComX isimli program sayesinde programı yüklediğiniz andan sonra belirleyeceğiniz basit ayarlar ile bilgisayarınız yerine getirmesi gereken kendisi gerçekleştirilebilir. Belirleyeceğiniz koşullar siz bilgisayarınızı açtıktan sonra yerine geldiği andan itibaren uygulamalar çalışmaya başlıyor.

Programda toplam dört farklı ayar bulunuyor. Bunlardan ilki bilgisayarınız çalıştıktan belirli bir süre sonra çalışmak için ayarlanıyor. İkinci ayar ise ilk ayarın biraz daha gelişmiş versiyonu olarak yer alıyor. Diğer ayarlardan birisi tarih üzerinden çalışırken diğeri ise sistem yoğunluğundan hareketle çalışıyor.

Son modun sistem yoğunluğundan hareketle çalışıyor olmasının dezavantajları olduğunu düşünen kullanıcıların olmasına rağmen program kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Edineceğiniz program ile yapmak istedikleriniz ise size kalmış durumda.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.