Beklenen Oyun Titanfall Satışta!

VoiceSearchgoogle

Uzun süredir merakla beklenen oyun Titanfall, raflardaki yerini aldı. Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Titanfall adlı PC oyunu ülkemizde de satışa sunuldu. Aksiyon temalı oyun geçtiğimiz Haziran ayında duyurulmuş ve oyun severler nezdinde o günden beri büyük ilgi yaratmıştı. Yılın en heyecan verici oyunu olarak tanımlanan Titanfall, eleştirmenler ve oyun severlerden tam not almıştı.

Respawn Entertainment kurucu ortağı Vince Zampella’nın konu ile ilgili yaptığı açıklamada, yaratıcı ekibin yaşadığı büyük heyecan üzerine vurgu yapıldı. Call of Duty adlı oyunun da geliştiricilerinden olan Zampella, Titanfall ekibinin sinerjisi hakkında olumlu açıklamalarda bulundu. Son birkaç yıldır bu oyun üzerine çalıştıklarını ifade eden geliştirici, bu ufak ekibin ortaya eğlenceli bir iş çıkardığını ve ekibi ile gurur duyduğunu ifade etti.

Titanfall’ın konusu yakın gelecekte geçiyor olması yönüyle de ilgi çekici. Savaş temalı bu oyunda Interstellar Manufacturing Corporation ile Militia arasında geçen çatışmalar işleniyor. Aksiyon ve maceranın hat safhada olduğu bu oyunda kendinizi Titanlara mücadelenin tam ortasında bulacaksınız. Cepheler arası geçişin mümkün olduğu oyunda bu sayede farklı taktikler geliştirmek için açık bir kapı bırakılmış.

PC versiyonu Avrupa ve Türkiye’de eşzamanlı olarak piyasa sürülen aksiyon dolu oyun Titanfall’ın Xbox 360 versiyonunun da çıkacağı öğrenildi. Bluepoint Games tarafından geliştirilen bu versiyon ise gelen güvenilir duyumlara göre bulunduğumuz Mart ayının son haftalarına doğru satışa sunulacak.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta