BBM'in Yayınlanması Biraz Daha Ertelendi!

VoiceSearchgoogle

BlackBerry oldukça popüler olan mesajlaşma uygulaması BlackBerry Messenger’ı Android ve iOS platformları için de uyumlu hale getireceğine dair bir açıklama yapmış ve açıklamanın hemen ardından çalışmalara başladığını duyurmuştu.

Firmanın yaptığı bu açıklamanın üzerinden çok fazla bir zaman geçmeden deneme amaçlı olarak uygulamayı farklı bölgelerde kullanıma sundu ancak firmanın resmi olarak kullanıma sunduğu uygulamanın dışında internete Android platformlar için resmi olmayan bir versiyonu sızdı. İnternete sızan bu uygulamanın firma platformlarında sorunlara neden olması ile birlikte firma belirli bölgelerde başladığı uygulama dağıtımını durdurdu.

Uygulama Inside BlackBerry blogu üzerinden sızdı ve 8 saat içinde 1.1 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Resmi olmayan uygulamanın ulaştığı bu rakam göz önüne alınırsa firmanın sunacağı uygulama oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşacak gibi görünüyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.