Avea’dan Yeni Bir Akıllı Telefon: "inTouch 3"

VoiceSearchgoogle

Avea, kendi markasını taşıyan akıllı telefon üretimi yapan operatörlerden yalnızca biri. Son olarak, gelen ilgi ve taleplere cevaben, Avea tarafından yeni bir akıllı telefon daha üretildi. Daha yeni duyurulan akıllı telefon inTouch 3 olarak adlandırıldı. Peşin olarak satın alınabilen inTouch 3'ü, faturalı hat sahipleri, tarifeye ek ücret ile satın alma imkanına da sahip.

Gücünü çift çekirdekli işlemcisinden alan akıllı telefonun ekranı ise 4,5 inç büyüklüğünde. Dahili kamerası önceki modellere göre çok daha iyi performans gösteren inTouch 3, otomatik odaklanma ve LED flaş desteği gibi bir takım yeni özelliklere sahip. 5 megapiksel kamera, kaliteli ve yüksek çözünürlükte video ve fotoğraf kaydetme imkan tanıyor. Android 4.2 Jelly Bean sürümü yüklü gelecek olan akıllı telefon, yalnızca 140 gram ağırlık ve 9,2 mm kalınlığa sahip.

Operatörler tarafından üretilen tüm telefonlarda olduğu gibi inTouch 3 te üreticisinin; Avea’nın, pek çok servisi ile ön yüklü olarak geliyor. Bunun dışında Avea, akıllı telefonu satın alacak kişilere ücretsiz hizmetler sunacak. Hediye olarak nitelendirilen bu hizmetler arasında bir yıl süresince ücretsiz olan 4 GB kapasiteli Avea Bulutt depolama alanı ve 3 ay boyunca geçerli olacak ücretsiz internet kullanımı bulunmakta.

Yazılım yönündeki farklılıkları ile öne çıkan inTouch 3, tarifelere ek 1 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alınabildiği gibi, taahhütlü satın almak isteyen tüketicilere de farklı seçenekler sunmakta. Bu akıllı telefona sahip olmak isteyenlerin, peşin bir satın alımda 549 TL ödemesi gerekiyor.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta