Aracınızla Sosyalleşin!

VoiceSearchgoogle

iOS geliştirdiği iPhone uygulaması ile kullanıcıların trafikte birbirleri ile iletişim kurup, sosyalleşmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Firmanın plate.im ismini verdiği uygulamanın tanıtımı Webrazzi Startup’13’te gerçekleştirildi. Yapılan tanıtımda ürünün nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler verildi. Öncelikle uygulamayı kullanabilmeniz için uygulamaya üye olmanı gerekiyor. Sisteme üye olduktan sonra size verilen stickerı aracınıza yapıştırarak plate.im kullanıcısı olduğunuzu belirtiyorsunuz.

Trafikte gördüğünüz kişinin plakasını sisteme girerek kişi hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Sisteme model bilgisini de girerek sizinle aynı modeli kullanan kişilere ulaşabiliyorsunuz.
Profilinizde yapacağınız ayarlamalar ile arkadaşınız olmayan kişilerin sizin hakkınızda hangi bilgilere ulaşabileceğini sınırlandırabilirisiniz.

Firma yetkilileri 2014 yılının sonunda uygulamanın dünya genelinde toplam 1 milyon kullanıcıya ulaşacağını düşünüyorlar.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.