Apple'ın Yeni Ürünlerine Az Kaldı!

VoiceSearchgoogle

Piyasaya sunacağı ürünler daha tanıtılmadan hakkında birçok haber çıkan Apple’ın yeni ürünleri hakkında firma tarafından açıklama geldi. Firma geçtiğimiz günlerde yaptığı bir basın toplantısında Apple kullanıcıları ve geliştiricileri için hazırladıkları yeni ürünlerinin çıkış tarihleri hakkında açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Q3 raporunun açıklamasının yapıldığı Apple basın toplantısında yöneticilerden Peter Oppenheimer yaptığı açıklamada bu sonbaharda çok yoğun olacaklarını, kendilerini yoğun ve hızlı bir lansman programının beklediğini belirtti. Konuşması sırasında kendisine yöneltilen nelerin tanıtımı yapılacağı sorusuna da Ekim ayında bunun cevabını alacaklarını söyledi.

Uzun bir süredir iPad geliştirmesi yapmayan Apple’ın bu sonbahara itibari ile sunacağı ürünler arasında yeni bir iPad ya da büyük bir iPad geliştirmesi sunması bekleniyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.