Apple'dan Yeni Güncelleme!

VoiceSearchgoogle

iOS ve Android işletim sistemleri her ne kadar alanlarında başarılı olsalar da yeni sürümlerini çıkardıkları ilk zamanlarda bir takım hatalar ortaya çıkıyor. Firmalar bu hataları yayınladıkları güncellemeler ile çözüyorlar.

Apple’ın işletim sistemi iOS’un yeni sürümünde de aynı sorun ortaya çıktı. iOS 7’nin kilit ekranında çıkan sorunu düzeltmek için firma geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yayınladı ancak yayınlan güncelleme bütün sorunları çözme konusunda başarılı olamamış gibi görünüyor.

Kullanıcılardan gelen yoğun şikayetler sonucunda iMessage uygulamasında mesaj gönderirken sorunların oluştuğu anlaşıldı. Bu durum üzerine firma çalışmalarına başladı ve yeni bir güncelleme hazırladı.

Şu an için bir kesinlik olmasa da firmanın üzerinde çalıştığı iOS 7.0.3 güncellemesi son test aşamasında ve önümüzdeki hafta içinde kullanıcılar ile buluşacak.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.