Apple'daki Sahte

VoiceSearchgoogle

Tor Projesi kullanıcıların internet üzerinde hiçbir şekilde iz bırakmadan gezmelerine izin veriyor. Özellikle de PC sistemleri için tercih edilen bu projenin uzun bir süredir mobil sistemler içinde olan bir uygulamasının Apple Store üzerinde kullanıcıların karşısında yer aldığı ortaya çıktı.

Tor Projesi yöneticileri konu hakkında yaptıkları açıklamada Apple Store üzerinde yer alan uygulama ile kendilerinin bir bağlantısı olmadığını ve konu hakkında firmaya yaptıkları başvuruların hepsinde olumsuz cevap aldıklarını belirttiler. Hatta yetkililer Apple ile olan görüşmeleri sırasında kendilerine çok da fazla söz hakkı tanınmadığını belirttiler.

Şu an için yapılan açıklamalara göre Apple Store üzerinde orijinal bir Tor uygulaması yer almıyor. Dolayısı ile kullanıcılar tarafından tercih edilen uygulamaların cihazlarına zarar verme ihtimalleri oldukça yüksek.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.