Apple ve Nokia Aynı Gün...

VoiceSearchgoogle

Şu an için kesin olmamakla birlikte Apple’ın 22 Ekimde bir toplantı düzenleyeceği ve bu toplantı da iPad 5, iPad mini 2 başta olmak üzere birçok yeni ürününü kullanıcılara tanıtacağı bilgisi yer alıyor.

Toplantıda birçok yenilikçi ürün ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenen Apple’ın son zamanlarda yaşanan şirket içi sorunları nihayetinde atlattığı düşünülebilir. Tanıtılacak ürünlerin arasında olması beklenen ve büyük bir merak konusu olan ürün ise parmak izi okuyucu teknolojisine sahip olan yeni iPad’ler olacak. Firma kullanıcılar tarafından iPhone 5S’lerde oldukça fazla bir beğeni toplayan parmak izi okuyucu teknolojisini yeni ürünlerinde de kullanmak için çalışmalara başladıklarını duyurmuştu.

Nokia’nın da daha önce Nokia Wold etkinliğini duyurduğu düşünülürse Apple’ın tanıtım tarihi de oldukça dikkat çekici görünüyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.