Apple MagSafe!

VoiceSearchgoogle

Aldığı patentler ve bünyesinde geliştirdiği uygulamalar ile adından sıkça bahsettiren Apple; son geliştirdiği ürün ile de büyük bir zaman konuşulacak gibi görünüyor.

Apple son geliştirdiği teknoloji olan ve kullanıcılardan büyük bir beğeni toplayan MagSafe hakkında son gelişmeler oldukça merak ediliyor. Firmanın önümüzde ki hafta yapılacak olan Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda yeni MacBook Pro ve MacBook Air tanıtımlarının yapılacağına herkes kesin gözü ile bakıyor ancak kullanıcıların merak ettiği soru bu tanıtımda MagSafe’in gelişmiş halleri tanıtılacak mı?

Manyetik şarj adaptörü olarak nitelendirilen MagSafe kullanıcıların kabloyu çekmeleri durumunda bilgisayarında beraberinde gelmesi yerine bağlantıyı kopararak güvenliği sağlıyor. Şu ana kadar çeşitli firmaların üzerinde uğraştığı ancak üretilemeyen cihazın yakın bir zamanda da diğer firmalar tarafından üretilmesi beklenmiyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.