Apple Kullanıcıları Mutsuz!

VoiceSearchgoogle

13Geçtiğimiz günlerde Wall Street tarafından yayınlanan bir haberde yer alan araştırma sonuçları sahip olduğu şaşırtıcı veriler ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yapılan araştırma sonucunda ortaya çıkan verilere göre Apple’ın sahip olduğu mobil ürün kullanıcıları Samsung, Sony ve Microsoft müşterilerine göre daha mutsuzlar.

Yapılan ankete ABD genelinde 7.500 kullanıcı katılmış ve onlarla iş yapmaktan ne kadar keyif aldınız, onlarla iş yapmak ne kadar kolaydı ve ihtiyaçlarınızı karşılamakta ne kadar etkiliydiler soruları sorulmuş.

Kullanıcılar tarafından verilen cevaplar sonucunda da ortaya diğer kullanıcıların daha mutlu oldukları sonucu çıkmış ancak yapılan haberde bu durumun sebebi olarak Apple müşteri hizmetinin kötüleşmediği rakiplerinin bu alanda daha kaliteli hizmetler sunmaya başladıkları belirtilmiş.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.