APK Downloader!

VoiceSearchgoogle

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir uygulama kullanıcıların Google Play uygulamalarını mağazaya girmeden indirmelerine imkan tanıyor.

APK Downloader ismi ile yayınlanan uygulama siteyi ziyaret edemeyen kullanıcıların APK dosyalarını Play Store üzerinde yer alan ID’lerini vererek sahip oldukları sistemlerine kurmalarına izin veriyor.

Uygulama ID’sini verdiğiniz APK dosyalarını PC’nize indiriyor. Ücretli dosyalar arasından indirme işlemini gerçekleştirirken de sadece satın aldığınız dosyaları indiren uygulama şimdiden birçok kullanıcı tarafından oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı.

İndirilen APK dosyalarının kuruluma ise oldukça basit. Dosyaları Android işletim sistemien sahip cihazlarınıza kopyaladıktan sonra kurulum işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Ancak kolay bir kullanım sunan uygulamanın en büyük dezavantajı ise yüklediğiniz uygulamalar için destek sunmuyor olması.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.