Android'de Büyük Değişim!

VoiceSearchgoogle

Android’in program kodları hakkında inceleme yapan araştırmacılar şu an için kullanılmayan ancak yakın bir zamanda kullanıcıların karşısına çıkmasını bekledikleri büyük bir değişikliği keşfettiler.

Yapılan incelemeler sonucunda araştırmacılar Android işletim sistemlerinde yakın bir zamanda Galeri uygulamasının ortadan kaldırılacağını belirttiler. Her ne kadar şu an için Android KitKat sürümünde Galeri uygulaması halen kullanılıyor olsa da araştırmacılar yakın bir zamanda uygulamanın yerine kullanıcıların fotoğraflarını farklı cihazlar üzerinde eşlemelerini sağlayan Google+’a bırakacağını söylüyorlar.

Araştırmacıların bu konu hakkında ki en büyük kanıtı ise Android KitKat ile birlikte birçok Google uygulama simgesinin yerine yüksek çözünürlüklü simgelerin geldiğini ancak Galeri üzerinde yer alan simgelerde bir değişikliğin olmamasını gösteriyorlar.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.