Android Oyun Kullanıcıları

VoiceSearchgoogle

Karşımıza ilk olarak akıllı telefonlar ile çıkan dokunmatik cihaz teknolojisi daha sonra firmalar tarafından aynı işletim sistemine sahip tabletlerin piyasaya çıkması ile birlikte oldukça farklı bir boyut kazanmaya başladı. Dokunmatik ürün teknolojisi başta kullanıcılar olmak üzere birçok kesim tarafından oldukça büyük bir beğeni gördü. Bu hayranların arasında son olarak da oyun üreticileri yer aldı.

Oyun üreticileri tabletlerin kullanıcıya sunduğu kolay kullanımdan yararlanarak birçok yeni oyun geliştirdi. Bu durum günümüzde o kadar değişik bir boyuta ulaştı ki büyük konsol üreticileri tablet teknolojisinin gerisinde kaldı.

AppAnnie’nin yaptığı bir araştırmanın sonuçlarına göre Android kullanıcıları Nintendo 3DS ve Sony PS Vita kullanıcıların oyuna harcadıkları süreden daha fazla zaman harcıyorlar. Bu araştırma da ortaya çıkarıyor ki kullanıcılar konsollardan akıllı telefonlara ve tabletlere geçiş yaptılar.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.