Amozon'dan Telefon!

VoiceSearchgoogle

Dünya genelinde online alışveriş sitesi olarak oldukça fazla ismini duyurmayı başaran Amazon sadece online satışları ile değil aynı zamanda teknoloji piyasasına sunduğu ürünleri ve sunması beklenen modelleri ile de büyük bir ses getirmeyi başarıyor.

Daha önce Kindle tabletleri ile dünya genelinde ses getiren firmanın yakın bir zamanda akıllı telefon piyasasına yeni bir ürün kazandıracağı konuşuluyor. Eski Wall Street gazetecileri blogları üzerinden yaptıkları bir açıklamada Amazon’un bizlere bir akıllı telefonu tanıtacağını ve piyasaya çıkacağı ilk günde ücretsiz olacağını duyurdular.

Daha sonra blog üzerinden yapılan bir açıklama da firmanın bu sene içinde akıllı telefon üretmeyeceği, üretse bile ücretsiz olmayacağını açıkladılar. Firma yetkilileri ise bu konu hakkında yaptıkları açıklama da haberlerin doğru olduğunu ve fiyat etiketi olarak 200 doların altında bir fiyat düşündüklerini söyledi.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.