Ah Birde Yemek Yapan Akıllı Telefonlar Olsa..

VoiceSearchgoogle

Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki; insanların beklentileri de o hızda artıyor. İçimizden; keşke yemek yapabilen bir telefonumuz olsa demiyor değiliz hani..

Günlük yaşantımızı kolaylaştırmak adına atılan adımlara baktığımız zaman, tıp, teknoloji, meteoroloji, astroloji derken, şimdide yemek yapmanızı oldukça kolaylaştıran uygulamalara sahibiz. Eğer akıllı telefonlar direkt olarak yemek yapabilseydi, harika olabilirdi ancak şimdilik sadece yemek yapmanıza yardımcı olacak teknolojiye sahip telefonlarımız var. Meld adında bir şirketin, uzun süredir üzerinde çalıştıklarını belirttikleri bir uygulamayla beraber, insanların damak tatlarında köklü değişimler sağlayacağa benziyor.

Ocağınıza kuracağınız birkaç ekstra aparat sayesinde, şirketin 1 ay sonra satışa sunacağı uygulamayı kullanabileceksiniz. Çalışma şekline baktığımız zaman, birbirinden deneyimli aşçıların hazırladıkları tariflerle birlikte, size verilen uyarıları ve bildirimleri takip ederek, tam kıvamını tutturup, yemeğinizi tamamlayabilirsiniz.

Uygulamanın 1 ay sonra e-ticaret sitelerinde yayına sunulacağını söyleyip, 99 dolar fiyatı olacağını hatırlatalım.

HAKKINDA Samet