Yeni Microsoft Office Deneyimi

VoiceSearchgoogle

Microsoft Office artık daha modern ve daha kişisel. Yenilenen yüzü ile çalışmalarınıza ayak uyduran Office 365 ile işleriniz daha rahat halledebileceksiniz.

Yenilenen Office’in belki de en ilgi çekici özelliklerinden birisi en çok kullandığınız araçlara hızlı erişim sağlaması. Böylece size özel bir çalışma alanı oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca yeni eklenen araçlar hazırladığınız belgelerin daha etkili görünmesini sağlıyor. Profesyonel şablonlar arasından şablon seçerek hızlıca belge hazırlayabilir ya da isterseniz en son kullandığınız şablonlardan birini de seçebilirsiniz.

Yeni Office’in bir diğer özelliği de belgelerinizi SkyDrive’a yükleyerek her yerden erişim sağlayabilmeniz. İsterseniz de belgelerinizi SharePoint’ yükleyerek paylaşabilir, üzerinde gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz.

Artık Microsoft Office yenilenen yüzü ile akıllı telefonlardan, tabletlerden, PC’lerden ve daha bir çok platformdan ulaşım imkânı sağlıyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.