Windows 8.1'de Büyük İndirme!

VoiceSearchgoogle

Microsoft’un uzun bir süredir üzerinde çalıştığı Windows 8.1 güncellemesi kimlerine göre mevcut olan eksiklikleri giderecekken kimilerine göre de yepyeni bir işletim sistemi olarak karşımızda yer alacak. Henüz inceleme aşamasında olan güncellemenin kullanıcılara tam olarak ne sunacağı bilinmiyor ama test amaçlı yapılan yayında büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından indirildi.

Microsoft’un pazarlama bölümü başkanı yaptığı açıklamada güncellemenin tamamlandığını ve deneme için kullanıcılar ile buluştuğunu söylerken ilk etapta 2 milyon kişi tarafından güncellemenin indirildiğine dikkat çekti.
Steam üzerinden bilgisayarlarına Windows 8.1 indiren kullanıcıların sahip oldukları yüzde 0.45’lik oran dikkate alındığı zaman güncellemenin kullanıcılara bütün hatalarından arındırılmış oldukça kaliteli bir Windows 8 sunacağı anlaşılıyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.