Ttec'ten Yeni Ekran Koruyucu!

VoiceSearchgoogle

Mobil cihazlar için sunduğu aksesuarları ile her zaman büyük bir beğeni ve başarı yakalayan Ttec ürünlerinin arasına Ttec ExtremeHD ile bir yenisini daha ekledi.

Ekran koruyucusu olan Ttec ExtremeHD benzerlerine göre 9 kata daha dayanıklı olarak nitelendiriliyor. Bu ürünün en dikkat çekici özelliği ile benzerlerinden daha ince bir yapıya sahip olarak daha büyük bir koruma sağlıyor olması.

Yeni ürün iPhone 4, 4S, 5 ve 5S modelleri için farklı olarak yan koruyucu da sunuyor. Üstelik ürünün ince materyaller ile üretilmiş olması nedeniyle ekranda koruyucu olduğu anlaşılamıyor.

Ttec ExtremeHD şu an için 24.90 TL fiyat etiketi ile iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 4, iPhone 4s,Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Note 2, Galaxy S4 Mini,Galaxy Mega, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy Ace, HTC Desire 500, HTC One Mini ve Turkcell T40 için kullanıcıların karşısına çıkıyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.