Sony Yeni Model Televizyonlarını Tanıttı

VoiceSearchgoogle

Televizyon üretiminde elde ettiği başarılar ve yaptığı yeniliklerle dikkatleri çekmeyi başaran Sony, yeni modellerini piyasaya sundu. Ancak Sony’nin yeni model televizyonları mevcut özelliklerinden daha çok fiyat etiketiyle dikkatleri çekiyor.Daha önce de aynı serinin 84 inçlik modelini tanıtan Sony, bu model için 25.000 dolarlık bir fiyat etiketi belirlemişti. Yeni modelleri her ne kadar u denli yüksek bir fiyata sahip olmasa da; fiyatları yine de görenleri hayrete düşürmeyi başarıyor. 55 inçlik modeline 5.000 dolar fiyat etiketi belirlerken, 65 inçlik modeli için de 7.000 dolar fiyat etiketi belirlendi.
Sony XBR serisinin son iki modelini olan 55 inçlik ve 65 inçlik iki modelini kullanıcılarına tanıttı. 3.840’a 2.160 çözünürlüklü bu modeller yaklaşık olarak 8 milyon piksele denk geliyor. Sony XBR serisinin bu son model televizyonları Full HD ekran kalitesinden dört kata kadar daha fazla yararlanmanızı sağlıyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.