Şarjda En Hızlı Dönem!

VoiceSearchgoogle

Telefon teknolojisi her geçen gün ilerliyor. Akıllı telefonlardaki bu ilerlemeye karşın pil ömrü için gerçekçi bir çözüm hala bulunabilmiş değil. Telefonda uzun vakit geçirenler, yedek şarj üniteleri gibi geçici çözümler buldu. Telefonun şarj problemini ortadan kaldıran bu güç kaynakları, pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılıyor.

Akıllı telefon ve tabletlerin en büyük problemlerinden biri, muhakkak ki uzun süren şarj süreleri. Son olarak UNU, bu soruna bir çözüm getirdiğini iddia ediyor. Belirtilene göre yeni üretilen Ultrapak GO ve TOUR isimli yedek şarj üniteleri, akıllı telefonlar için 15 dakika tam bir dolum sağlayabiliyor. 60 dolar olarak fiyatlandırılan Ultrapack Go, yarım saatte 3.000 mAh’lık gücü tamamıyla doldurabiliyor. Söz konusu 2.000 mAh olduğunda ise bu işlem yalnızca 15 dakika sürüyor.

Bir diğer şarj ünitesi Ultrapack Tour ise 100 dolarlık fiyatı ile piyasadaki yerini alıyor. Bu cihaz da 10.000 mAh’lık gücü doldurmak için yalnızca bir buçuk saate ihtiyaç duyuyor. Söz konusu 2.000 mAh’lık güç olduğunda ise diğer cihazda olduğu gibi 15 dakika yeterli oluyor. Bu miktarda bir dolum ise akıllı telefonları çalışır hale getirebiliyor.

UNU, bu yeni iki modelini 30 Haziran tarihinde satışa sunmayı hedefliyor. Fakat ön sipariş için bu tarihi beklemeniz gerekmiyor. Zira ürünler, halihazırda ön siparişe açık bulunmakta. Gelmiş geçmiş en hızlı şarj olan cihazlar diye nitelendirilen  UNU ürünleri, kalan enerji düzeyinin yüzdesini de gösterebiliyor.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta