Microsoft'tan Xbox Açıklaması!

VoiceSearchgoogle

Microsoft yaptığı açıklamalar ile yayınlayacağı Xbox One’a birçok özellik getireceğini ortaya koymuş oldu. Ancak kullanıcılara sunması beklenen bir özellik geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir iddia ile yalanlandı.

Yeni çıkacak olan Xbox One kullanıcılara kullanılmış oyunda yer alan kısıtlamalara kaldırılmış olarak ve daha güçlü bir GPU ile sunulacak. Aynı zamanda paketlerin içinde yer alacak bir kulaklık ile kullanıcılara sunulacak olan Xbox One’ın 8 GB RAM yerine 12 GB RAM’e sahip olacağı iddiaları ise yalanlandı. Üretim planlaması yöneticisi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ram’i 12 GB’a yükseltmediklerini ama oyun konusunda memnun olduklarını belirtti.

Microsoft’un yaptığı değişikler ve açıklamalar ile yeniliklere karşı olmadığını belirttiği göz önüne alınırsa bu konuda da bizleri değişiklik bekliyor olabilir.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.