Knox Çıkış Tarihi Ertelendi!

VoiceSearchgoogle

Samsung piyasaya çıkaracağı Galaxy S4’ü geliştirdikleri yazılım Knox ile piyasaya sunmayı planlıyordu. Ancak yayınlanan son haberlere göre firma Knox tasarımında sorunlar yaşamış gibi görünüyor.

Firma yaptığı açıklamada Şubat ayında tanıtımını yaptığı Knox’un şu an için piyasaya sunulmaya hazır olmadığını, daha fazla test edilmesi gerektiğini bu yüzden de Temmuz ayında yayınlamayı planladıklarını açıkladı. Yayınlanan son haberlere göre Yaşanan bu teknik sorunlar nedeniyle piyasaya sunulacak olan Galaxy’lerde Knox olmayacak.

Knox Android işletim sistemli telefonlarda iş takvimi, iş e-postaları, kişi listesi, uyglama ve web tarayıcıyı kişisel verilerden ayrı olarak saklaması amaçlanıyor. Samsung’un üzerinde çalıştığı Knox’un BlackBerry telefonlarındaki sistemlere rakip olarak geliştirildiği hakkında da konuşuluyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.