Güncelleme Geldi Ama!

VoiceSearchgoogle

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatlarımızda kendilerine önemli bir yer edinmeyi başaran giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan akıllı saatler kendilerine ayrı bir edinmeyi başardılar ancak gelen güncelleme ile birlikte bir akıllı saat neredeyse kullanılamaz hale geldi.

Uzun bir süredir sorunsuz bir şekilde çalışan Pebble marka akıllı saate gelen 2.1 güncellemesi ile birlikte bluetooth bağlantısı yok oldu ve açılışta yaşanan sorunlar ile birlikte çökme problemi yaşandı. Meydana gelen bu problem sonucunda ise akıllı saatler zamanı göstermenin ilerisine gidemediler.

Pebble firması ise şu an için yaşanan sorunu farkında olduklarını ve şu an için yaşanan sorunu gidermek için çalıştıklarını belirttiler. Güncellemeyi yüklememiş olan kullanıcıların ise gelecek olan sorunsuz güncellemeyi beklemeleri gerektiği açıklandı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.