Galaxy S4 Konuşulmaya Devam Ediyor

VoiceSearchgoogle

Samsung Galaxy S4 piyasaya çıkmadı ama daha şimdiden konuşulmaya başladı. Telefonun daha şimdiden bu kadar konuşulmasının sebebi ise; milyonların heyecanla beklediği telefonun rootlanması. Bir grup geliştirici tarafından gerçekleştirilen bu işlem sistem üzerinde tam kontrol kurmanızı sağlıyor. Root ile gereksiz olan programları silme işleminden yeni bir ROM yüklemeye kadar birçok işlemi yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4’ü aldığımızda root işlemi yapılmış halde gelecek. Bu sayede bu işlemimi yapmamız için haftalar boyunca beklememize gerek kalmadan sistem üzerinde tam hâkimiyet kurabileceğiz.

Root ile sistem üzerinde istediğimiz değişiklikleri yapabilir ve kendimize özel bir işletim sistemi elde edebiliriz. Ancak dikkatli olmakta fayda var çünkü işlem sırasında yapacağınız ufak bir dikkatsizlik telefonunuza ciddi zararlar verebilir. Root ile sisteminde değişiklik yaptığınız telefonunuzun garanti kapsamından çıkacağını da unutmamak gerek.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.