Chrome'dan Yeni Özellik!

VoiceSearchgoogle

Chrome kullanıcılarına sunduğu birçok özellik ile benzeri web tarayıcılarının her zaman bir adım önünde olmayı başardı. Özellikle de kullanıcıların istedikleri sekmeleri sağa ve sola taşımalarına ya da mevcut pencereden ayırmalarına imkan tanıyan özelliği ile dikkat çeken tarayıcıya yeni bir özellik daha eklendi.

Tarayıcıya eklenen Picture in Picture Viewer eklentisi ile birlikte kullanıcılar istedikleri sekmeleri tarayıcıdan ayırarak sürekli olarak ekranın alt tarafında sabitleyebiliyorlar. Böylece kullanıcılar istedikleri sekmeleri sürekli olarak göz önünde bulundurabiliyorlar.

Kullanıcıların ayırdıkları sekmeleri küçülterek akranın alt kısmına almalarına yardımcı olan özellik sizler sabitlediğiniz pencerenin üzerinde fareniz ile gitmediğiniz sürece hiçbir şekilde açılmıyor ve görünmüyor. Eklenti sayesinde sekmelerin kontrolü kullanıcıların elinde oluyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.